اواپراتور فریونی

اواپراتور فریونی مناسب برای سیستم های تبرید صنعتی و قابلیت استفاده از دمای 40- تا 12.5+ درجه سانتیگراد

ظرفیت : 3/14 تا 61/4 کیلووات

اواپراتور فریونی سری ATE برای تبخیر مبردهای هالوکربنی در سیستم های تبرید صنعتی به کار می رود. نحوه انتخاب اواپراتور مناسب، به تفضیل در کاتالوگ این محصول ذکر شده است. محدوده گسترده ظرفیت اواپراتور فریونی ATE نیازهای برودتی متنوعی را برآورده می کند.

 اواپراتور فریونی ATE  دارای بدنه کاملاً مستحکم و بهداشتی از جنس ورق آهنی پیش گالوانیزه و با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. کویل از جنس لوله های مسی 5/8 اینچ یا 1/2 اینچ و فین های آلومینیومی موج دارمی باشد که با  تنوع فاصله فین از 4 تا 12 میلیمتر امکان استفاده اواپراتور را در سالن های با دما و رطوبت مختلف فراهم می کند. فاصله بین فین ها و لوله ها به روش اکسپند مکانیکی به حداقل رسیده و ضریب انتقال حرارت را در این کویل ها تا حد چشمگیری افزایش داده است. اواپراتور فریونی ATE با مبردهای R-22 ، R-404A ، R-134A و R-502 سازگار می باشد. اواپراتور ها با گاز نیتروژن تا فشار400 psi  مورد تست قرار می گیرند.

سیستم سیرکولاسیون یا هوادهی

سیرکولاسیون با استفاده از الکتروفن های با کلاس حفاظتی IP54 و با قطر 35 تا 60 سانتیمتر متناسب با ظرفیت اواپراتور فریونی می باشد و مشخصات الکتریکی فن ها 380V/3Ph/50Hz می باشد.

سیستم دیفراست

سیستم دیفراست از نوع اکتریکی (Electrical Defrost) در کویل و سینی اواپراتور
 با المنت های از جنس فولاد ضد زنگ می باشد.

اواپراتور فریونی1

pdf-download-catalog-rseat2