سردخانه

پیشرفت روز افزون علوم نوین از یک طرف و رشد نیازهای بشری از طرف دیگر زمینه های زیادی را برای بهره وری از صنعت سردسازی یا تبرید به وجود آورده است. نیاز به نگهداری مواد غذایی و نگهداری دارو در صنایع پزشکی، تهویه مطبوع مجتمع های مسکونی و تجاری و صنعتی، تقطیر و جداسازی در صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی، سیستم های تبرید به ویژه تبرید صنعتی را نیازمند استفاده از دانش فنی روز نموده است.

عصر حاضر، عصر تکنولوژی و کاربرد آن در بهینه سازی تولیدات، هزینه ها و استفاده از نیروی متخصص انسانی است. پیدایش علوم جدید از جمله سیستم های سردسازی باعث ایجاد تحول در صنایع مختلف و به ویژه صنایع غذایی شده است. به گونه ای که استفاده از این علم در کلیه زمینه های تخصصی و تولیدی این صنعت، اجتناب ناپذیر است. افزایش تقاضا برای مواد غذایی باعث می شود که برای افزایش تولید راه های جدیدی که مبتنی بر دانش روز باشد به بهره وری برسد.

برودت کار اطلس همواره تلاش نموده با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و دانش فنی روز نقشی سازنده در صنعت تبرید ایفا نماید که اجرای پروژه های متعدد در اقصی نقاط کشور حاکی از این مهم است. ما با بکارگیری آخرین تکنولوژی و تجهیزات و بهترین کادر مهندسین و تکنسین ها همواره به کارفرمایان خود به بهترین نحو خدمات ارائه نموده ایم. به طوری که در سال های اخیر بیش از 20 % از پروژه های این شرکت از طرف کارفرماهای پیشین به ما ابلاغ و یا معرفی شده است.