شیومی

شرکت برودت کار اطلس به عنوان نماینده انحصاری کمپرسور های سمی هرمتیک شیومی در ایران افتخار همکاری با مجموعه بزرگ شیومی که جزو یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور سمی هرمتیک در دنیا می باشد را از سال 1389 دارد. برای اولین بار در ایران تمامی کمپرسور های شیومی شامل یک سال گارانتی تعویض بدون قید شرط می باشند. در ادامه به معرفی شرکت شیومی می پردازیم.

شرکت تجهیزات برودتی شیومی (XUEMEI)، سازنده ی کمپرسور های سمی هرمتیک برودتی با تکنولوژی پیشرفته و با نام تجاری شیومی تحت لیسانس هیتاچی ژاپن می باشد.

کمپرسور های متناوب و سمی هرمتیک برودتی از 2HP تا 80HP و  کمپرسور های دو مرحله ای متناوب و سمی هرمتیک از 5HP تا 40HP دامنه محصولات تولیدی این کارخانه معظم است.کمپرسور های برودتی سمی هرمتیک شیومی که توسط این کمپانی تولید می شود جایزه محصول با تکنولوژی پیشرفته را در استان JIANGSU دریافت کرده و افتخار دارد که معرفی محصول با نام تجاری معروف را در چین کسب کرده است.

کارکنان شرکت شیومی از متخصصین مجربی تشکیل شده است که 35% آنها شامل مهندسین و تکنسین های پیشرفته می باشد. کارخانه اینشرکت در منطقه ای به وسعت 160،000 متر مربع بنا شده است و دارای ماشین آلات دقیق و روش های آزمایش پیشرفته می باشد.این شرکت با بهره گیری از فن آوری روز هیتاچی ژاپن و انگلستان به ساخت کمپرسورهای سمی هرمتیک جهت دماهای بالا و متوسط و پایین پرداخته است.

مرکز ماشین کاری NC، ماشین آلات تراش NC، ماشین سنگ زنی NC، کامپیوتر و کنترل آلات اندازه گیری و تست تجهیزات با کارایی بالا از جمله دیگر فناوری هایی هستند که از ژاپن و آلمان جهت بهره بره وری بهتر به کار گرفته شده اند.

این شرکت بزرگترین تولید کننده ی کمپرسورهای سمی هرمتیک سردخانه ای در چین است.

کمپرسور های برودتی شیومی می تواند به طور وسیع جهت نگهداری محصولات غذایی، سردخانه های نگهداری سایر محصولات، تونل های انجماد، تجهیزات تهویه مطبوع، تبرید در صنعت، بازرگانی، بیمارستان، کشتی، تجهیزات تست با درجه حرارت بالا و متوسط، مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت شیومی همواره به کیفیت محصول خود اهمیت داده و با ایجاد مجموعه ای از سیستم های یکپارچه به بهبود کیفیت محصولات کمک کرده است.

رهنمودهای کیفیت از دیدگاه این شرکت به قرار زیر است :

حفظ کیفیت محصول، بهبود و ارتقاء کیفیت، مدیریت اجرایی کارآمد و خدمات پس از فروش.

این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ی ISO9001 در کیفیت سیستم، گواهی تولید محصولات صنعتی چین، گواهی کیفیت محصول CCC چین و گواهی CE از اتحادیه اروپا شده است.

Xuemei Certificates

Xuemei Certificates 2

محصولات این شرکت به مناطق مختلف چین، اروپا ،آمریکا، آسیا ، اقیانوسیه و آفریقا صادر می شود و همچنین این شرکت در کشورهای اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، مصر، پرو، کاستاریکا، شیلی، آرژانتین، کره، تایلند و در ایران نماینده انحصاری دارد. شرکتشیومی به یک شرکت مشهور در صنعت تبرید و عضوی از انجمن برودتی چین و رئیس صنعت برودتی و تهویه مطبوع چین تبدیل شده است.

شرکت شیومی با کار و تلاش مداوم به دنبال رسیدن به قله های فناوری تبرید و مشارکت با جامعه ی صنعت تبرید می باشد.

خط تولید کمپرسور های برودتی سمی هرمتیک :

Compressor Shell Production Line 1Compressor Shell Production Line 2Crankshaft Production Line 1Crankshaft Production Line 2Crankshaft-Valve Plate Production LineManufacturing SitePiston Production Line

پروژه های اجرا شده با تجهیزات شیومی :

Projects in China Xuemei Compressors 1Projects in China Xuemei Compressors 3Projects in China Xuemei Compressors 2

محصولات :

2-stage compressor2-stage condensing unit30HP80HPAC-(AL)2HP-5HPAMARAI~1AMARWA~1