کندانسور هواییکندانسور هوایی ATC مناسب برای سیستم های تبرید و تهویه مطبوع و سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف از دمای ۱۰- تا ۵۰ درجه سانتیگراد

ظرفیت :  ۷ تا ۱۰۵ کیلووات

کندانسور هوایی سری ATC برای تقطیر مبردهای هالوکربنی در سیستم های تبرید صنعتی و تهویه مطبوع به کار می رود. نحوه انتخاب کندانسور مناسب، به تفضیل در کاتالوگ این محصول ذکر شده است. محدوده گسترده ظرفیت کندانسور هوایی  ATC نیازهای برودتی متنوعی را برآورده می کند.

بدنه 

کندانسور ATC دارای بدنه ای مستحکم و مقاوم در برابر تأثیرات عوامل جوی و خوردگی می باشد. بدنه از جنس ورق آهن پیش گالوانیزه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. 

کویل کندانسور هوایی ATC از جنس لوله های مسی ⅜اینچ و فین های آلومینیومی موج دار که در افزایش ضریب انتقال حرارت بسیار مؤثر است، با فاصله فین ۳ میلیمتر می باشد. اتصال لوله و فین به روش اکسپند مکانیکی (Mechanical Expand) لوله ها به فین ها صورت می گیرد. تمامی کندانسور ها با فشار ۴۰۰ psi  مورد تست قرار می گیرند.

سیستم سیرکولاسیون یا هوادهی

فن ها از نوع آکسیال با قطرهای ۳۵ تا ۵۰ سانتیمتر متناسب با ظرفیت کندانسور و با الکتروموتور با کلاس حفاظتی IP54 می باشد. فن های کندانسور هوایی ATC دارای حداقل صدای ممکن می باشند. مشخصات الکتریکی الکتروفن ها ۳۸۰V/3Ph/50Hz می باشد.

کندانسور هوایی میزی1کندانسور هوایی ایستاده1pdf-download-catalog-rseat2