ماد ایمن پاسارگاد | سیستم های اعلام و اطفاء حریق و مدیریت دود پارکینگ

در سال های اخیر با توجه به گسترش ساخت و سازهای ساختمان­های بلند مرتبه در شهرهای بزرگ، حفاظت از جان انسان­ها و سرمایه آن­ها در برابر حریق مسئله نخست مهندسین و کارفرمایان پروژه­های ساختمانی و صنعتی است. شرکت ماد ایمن پاسارگاد با تکیه بر دانش متخصصین خود، با هدف توسعه و ایجاد راه حل­ هایی موثر جهت طراحی کارآمد و بهینه سازی فنی و اقتصادی سیستم های مهندسی حریق، تأسیس گردید.

[ultimate_spacer height=”200″]

معرفی ماد ایمن پاسارگاد

مؤسسین و مدیران ماد ایمن پاسارگاد به پشتوانه 10 سال سابقه طراحی و اجرای سیستم های مهندسی حریق از ابتدای سال 98 به طور رسمی فعالیت خود را تحت عنوان طراحی، مشاوره، نظارت، تأمین و راه اندازی سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق و سامانه تهویه و تخلیه دود پارکینگ ها آغاز نموده است. لازم به ذکر است این شرکت مورد تأیید و عضو رسمی لیست شرکت های ارائه دهنده خدمات مهندسی ایمنی و آتش نشانی تهران است.

فعالیت های ماد ایمن پاسارگاد به شرح ذیل است:

  • طراحی، تأمین و اجرای سیستم اعلام حریق ساختمان و صنعت مطابق با ضوابط سازمان آتش نشانی و استانداردهای BS 5839, NFPA 72
تجهیزات اعلام و اطفا حریق
  • طراحی هیدرولیکی، تأمین و اجرای سیستم های اطفاء حریق آبی، فوم و گازی با نرم افزارهای VDS,Autosprink
  • طراحی، مشاوره، تأمین و اجرای سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک آبی، فوم و گازی طبق ضوابط سازمان آتش نشانی و استانداردهای NFPA13, NFPA14, NFPA20, NFPA25, NFPA11, NFPA12, NFPA16, NFPA2001
سیستم اعلام و اطفا حریق
  • طراحی، تأمین و اجرای سامانه تهویه و تخلیه دود پارکینگ (CPVS) طبق ضوابط سازمان آتش نشانی و استاندارد BS7346,NFPA 92
تخلیه دود پارکینگ
[ultimate_spacer height=”20″]

به دلیل بسته بودن فضا و احتمال وجود صدمات انسانی و مالی، ایمنی و تهویه مناسب طبق استانداردهای بین المللی در شرایط عادی و اضطراری (حریق) یکی از مسائل مهم است، که سیستم تهویه در شرایط عادی به منظور حفظ کیفیت و تأمین هوای مورد نیاز و در شرایط اضطراری جهت کنترل و استخراج دود به کار می­رود.

تحلیل CFD تهویه پارکینگ
[ultimate_spacer height=”20″]

ماد ایمن پاسارگاد با بهره گیری از دانش روز دنیا و همچنین به کمک نرم افزارهای تخصصی در زمینه سیستم­های مهندسی حریق، می­تواند بهینه ترین طرح از منظر فنی و اقتصادی را ارائه کند و در نهایت با ارسال نقشه ها به سازمان آتش نشانی نسبت به تأییدیه های مربوطه اقدام کند. همچنین این شرکت با توجه به پروژه های بسیار بزرگی که در این سال­ها اجرا نموده است، می­تواند تجهیزات سامانه های اعلام حریق، اطفاء حریق، تهویه و تخلیه دود پارکینگ ها را با بهترین کیفیت از کشورهای انگلستان و ترکیه تأمین و اجرا نماید.

همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مجموعه بزرگ ماد ایمن پاسارگاد ارتباط برقرار فرمایید.

شماره تماس:

02122115162

شماره تلگرام و واتس اَپ:

09912796037

آدرس وب سايت:

www.mip-co.ir

آدرس ایمیل:

info@mip-co.ir

فهرست
تماس با ما