چشم انداز

چشم انداز

پیشرفت روز افزون علوم نوین از یک طرف و رشد نیازهای بشری از طرف دیگر زمینه های زیادی را برای بهره وری از صنعت سردسازی یا تبرید (Refrigeration) به وجود آورده است. نیاز به نگهداری مواد غذایی جهت تثبیت بازار عرضه و تقاضا و نگهداری دارو در صنایع پزشکی، تهویه مطبوع مجتمع های مسکونی و تجاری و صنعتی، تقطیر و جداسازی در صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی، عملیات ساخت بتن، صنایع آزمایشگاهی و نیاز به اتاق های تمیز (Clean room) برای عمل های جراحی، ایجاد فضاهای با شرایط کنترل شده و غیره سیستم های تبرید به ویژه تبرید صنعتی را نیازمند استفاده از دانش فنی روز نموده است.

عصر حاضر، عصر تکنولوژی و بکارگیری آن در بهینه سازی تولیدات، هزینه ها و استفاده از نیروی متخصص انسانی است. پیدایش تکنولوژی های جدید از جمله سیستم های سردسازی باعث ایجاد تحول در صنایع مختلف و به ویژه صنایع غذایی گردیده است. به گونه ای که بهره گیری از این دست تکنولوژی ها در کلیه زمینه های تخصصی و تولیدی صنایع غذایی و سایر صننایع، اجتناب ناپذیر است. افزایش تقاضا برای مواد غذایی باعث می شود میزان تولید محصولات افزایش یافته و  متعاقباً راه کارهای جدیدی که مبتنی بر دانش روز باشد به بهره وری برسد.

برودت کار اطلس همواره تلاش نموده با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و دانش فنی روز نقشی سازنده در صنعت تبرید ایفا نموده و مرزهای چشم انداز این صنعت را در کشور توسعه دهد، که اجرای پروژه های متعدد در اقصی نقاط کشور حاکی از این مهم است. ما با بکارگیری آخرین تکنولوژی و تجهیزات و بهترین کادر مهندسین و تکنسین ها همواره به کارفرمایان خود به بهترین نحو خدمات ارائه نموده ایم. به طوری که در سال های اخیر بیش از ۲۰ % از پروژه های این شرکت از طرف کارفرماهای پیشین به ما ابلاغ و یا معرفی شده است.