آیس بانک

آیس بانک

ظرفیت : ۱۲۲ تا ۱۰۰۰ کیلووات

آیس بانک شامل انواع مختلفی از دستگاه هایی هستند که یخ را بر روی سطح لوله های کویل یا صفحات مستغرق در یک مخزن آب عایق بندی شده تولید می کنند.

یخ ساخته شده بر روی کویل یا پلیت ها به عنوان یک مبرد ثانویه برای خنک کردن آبی که در مخزن گردش می کند به کار می روند.

مزایا آیس بانک

 آیس بانک ها معمولاً برای ذخیره برودت در زمان های کم باری مصرف برق و استفاده از انرژی ذخیره شده در زمان پیک مصرف و همچنین در مواردی که نوساناتی در بار برودتی وجود دارد، به کار می روند. 

از طرفی دمای پایین تر در شب به سیستم های سرمایشی این امکان را می دهد تا بازدهی بیشتری داشته باشند و مصرف انرژی نیز کاهش پیدا کند. این بدین معناست که ظرفیت کمتری نیز مورد نیاز است و در نهایت سرمایه گذاری اولیه نیز کاهش پیدا می کند.

در این سیستم این امکان وجود دارد که با افزودن گلایکول یا حلال های دیگر که نقطه انجماد آب را کاهش می دهند، راندمان را بالاتر نیز برد.

کاربرد ها :

  • محصولات تازه 

  • فرآوری طیور

  • نانوایی صنعتی

  • فرآوری لبنیات

  • فرآوری آبزیان

  • گوشت قرمز

  • نوشیدنی

  • خنک سازی بتن

آیس بانک ها بر اساس سفارش ساخته می شوند که این امکان را به مشتریان محترم می دهد تا بتوانند فریم ها و کویل را بر اساس ابعاد مورد نظر سفارش دهند.

کویل از جنس لوله های فولادی با پوشش گالوانیزه گرم جهت جلوگیری از پوسیدگی ساخته شده و سپس با فشار ۴۰۰ psi جهت جلوگیری از وجود نشتی تست می گردند.

متعلقات :

مخزن آکومولاتور

آجیتاتور ( همزن )

آیس بانک

1کوئل آیس بانک

درباره نویسنده

Related posts

کمپرسور بیتزر

کمپرسور بیتزر

شرکت اطلس تأمین کننده معتبر محصولات شرکت بیتزر در ایران با بهترین قیمت و تحویل فوری در سراسر ایران می باشد. جهت تأمین محصولاتی از قبیل کمپرسورهای اسکرو اُپن مناسب برای مبرد آمونیاک برند بیتزر از سری های OSKA و OSNA و OSHA، لوازم یدکی کمپرسور های اسکرو...

بیشتر بخوانید
کمپرسور سردخانه

کمپرسور سردخانه

کمپرسور سردخانه دارای طیف گسترده ای می باشد و بر اساس عملکرد به اسکرو یا پیستونی یا اسکرال، نوع مبرد آمونیاک یا فریون ، ساختمان هرمتیک (بسته)، سمی هرمتیک (نیمه بسته) و باز و از نظر مراحل تراکم به تک مرحله یا دو مرحله ای دسته بندی می...

بیشتر بخوانید

کمپرسور اسکرو آمونیاکی

کمپرسور اسکرو آمونیاکی پکیج های کمپرسور اسکرو آمونیاکی SRM سوئد کمپرسورهای SRM توسط کمپانی Snowman در کشور چین تحت لیسانس سوئد با بالاترین تکنولوژی و امکانات یونیت می گردند. جهت دانلود کاتالوگ هر کدام از محصولات روی عکس آن کلیک کنید. تصاویر پروژه اجرا شده در ایران  ...

بیشتر بخوانید
مشاوره تلفنی رایگان