کمپرسور فریونی سمی هرمتیک

شرکت برودت کار اطلس به عنوان نماینده انحصاری کمپرسور های سمی هرمتیک شیومی در ایران افتخار همکاری با مجموعه بزرگ شیومی که جزو یکی از بزرگترین تولید کنندگان کمپرسور سمی هرمتیک در دنیا می باشد را از سال ۱۳۸۹ دارد. برای اولین بار در ایران تمامی کمپرسور های شیومی شامل یک سال گارانتی تعویض بدون قید شرط می باشند. در ادامه به معرفی شرکت شیومی می پردازیم.

شرکت تجهیزات برودتی شیومی (XUEMEI)، سازنده ی کمپرسور های سمی هرمتیک برودتی با تکنولوژی پیشرفته و با نام تجاری شیومی تحت لیسانس کوپلند آمریکا می باشد.

کمپرسور های متناوب و سمی هرمتیک برودتی از ۲HP تا ۸۰HP و  کمپرسور های دو مرحله ای متناوب و سمی هرمتیک از ۵HP تا ۴۰HP دامنه محصولات تولیدی این کارخانه معظم است.کمپرسور های برودتی سمی هرمتیک شیومی که توسط این کمپانی تولید می شود جایزه محصول با تکنولوژی پیشرفته را در استان JIANGSU دریافت کرده و افتخار دارد که معرفی محصول با نام تجاری معروف را در چین کسب کرده است.

کارکنان شرکت شیومی از متخصصین مجربی تشکیل شده است که ۳۵% آنها شامل مهندسین و تکنسین های پیشرفته می باشد. کارخانه این شرکت در منطقه ای به وسعت ۱۶۰،۰۰۰ متر مربع بنا شده است و دارای ماشین آلات دقیق و روش های آزمایش پیشرفته می باشد.این شرکت با بهره گیری از فن آوری روز هیتاچی ژاپن و انگلستان به ساخت کمپرسورهای سمی هرمتیک جهت دماهای بالا و متوسط و پایین پرداخته است.

مرکز ماشین کاری NC، ماشین آلات تراش NC، ماشین سنگ زنی NC، کامپیوتر و کنترل آلات اندازه گیری و تست تجهیزات با کارایی بالا از جمله دیگر فناوری هایی هستند که از ژاپن و آلمان جهت بهره بره وری بهتر به کار گرفته شده اند.

این شرکت بزرگترین تولید کننده ی کمپرسورهای سمی هرمتیک سردخانه ای در چین است.

کمپرسور های برودتی شیومی می تواند به طور وسیع جهت نگهداری محصولات غذایی، سردخانه های نگهداری سایر محصولات، تونل انجماد، تجهیزات تهویه مطبوع، تبرید در صنعت، بازرگانی، بیمارستان، کشتی، تجهیزات تست با درجه حرارت بالا و متوسط، مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت شیومی همواره به کیفیت محصول خود اهمیت داده و با ایجاد مجموعه ای از سیستم های یکپارچه به بهبود کیفیت محصولات کمک کرده است.

رهنمودهای کیفیت از دیدگاه این شرکت به قرار زیر است :

حفظ کیفیت محصول، بهبود و ارتقاء کیفیت، مدیریت اجرایی کارآمد و خدمات پس از فروش.

این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ی ISO9001 در کیفیت سیستم، گواهی تولید محصولات صنعتی چین، گواهی کیفیت محصول CCC چین و گواهی CE از اتحادیه اروپا شده است.

کمپرسور

کمپرسور

محصولات این شرکت به مناطق مختلف چین، اروپا ،آمریکا، آسیا ، اقیانوسیه و آفریقا صادر می شود و همچنین این شرکت در کشورهای اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، مصر، پرو، کاستاریکا، شیلی، آرژانتین، کره، تایلند و در ایران نماینده انحصاری دارد. شرکت شیومی به یک شرکت مشهور در صنعت تبرید و عضوی از انجمن برودتی چین و رئیس صنعت برودتی و تهویه مطبوع چین تبدیل شده است.

شرکت شیومی با کار و تلاش مداوم به دنبال رسیدن به قله های فناوری تبرید و مشارکت با جامعه ی صنعت تبرید می باشد.

پروژه های اجرا شده با تجهیزات شیومی :

کمپرسورکمپرسورکمپرسور

محصولات :

کمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیککمپرسور سمی هرمتیک

درباره نویسنده

Related posts

کمپرسور بیتزر

کمپرسور بیتزر

شرکت اطلس تأمین کننده معتبر محصولات شرکت بیتزر در ایران با بهترین قیمت و تحویل فوری در سراسر ایران می باشد. جهت تأمین محصولاتی از قبیل کمپرسورهای اسکرو اُپن مناسب برای مبرد آمونیاک برند بیتزر از سری های OSKA و OSNA و OSHA، لوازم یدکی کمپرسور های اسکرو...

بیشتر بخوانید
کمپرسور سردخانه

کمپرسور سردخانه

کمپرسور سردخانه دارای طیف گسترده ای می باشد و بر اساس عملکرد به اسکرو یا پیستونی یا اسکرال، نوع مبرد آمونیاک یا فریون ، ساختمان هرمتیک (بسته)، سمی هرمتیک (نیمه بسته) و باز و از نظر مراحل تراکم به تک مرحله یا دو مرحله ای دسته بندی می...

بیشتر بخوانید
آیس بانک

آیس بانک

آیس بانک ظرفیت : ۱۲۲ تا ۱۰۰۰ کیلووات آیس بانک شامل انواع مختلفی از دستگاه هایی هستند که یخ را بر روی سطح لوله های کویل یا صفحات مستغرق در یک مخزن آب عایق بندی شده تولید می کنند. یخ ساخته شده بر روی کویل یا پلیت ها...

بیشتر بخوانید
مشاوره تلفنی رایگان