شیر آلات و کنترل آلات سیستم های برودتی | آمونیاکی و فریونی

شیرآلات و کنترل آلات

وارد کننده و تأمین کننده انواع شیر آلات و کنترلر از برندهای معتبر دانفوس Danfoss، آلکو Alco، پارکر Parker، هنسن Hansen، فستو Festo

شیر آلات و کنترل آلات | آمونیاکی و فریونی

در تمامی سیکل های تبرید اعم از سردخانه، تونل انجماد، سیستم های IQF، آیس بانک، یخسازی و غیره نیاز به استفاده از شیرآلات و کنترل آلات می باشد. انتخاب نوع، برند و کلاس شیرآلات و کنترل آلات به عوامل زیر وابسته می باشد.

شیرآلات و کنترل آلات

اهمیت و وظایف شیر آلات و کنترل آلات

شیر آلات و کنترل آلات در عملکرد سیکل برودت نقشی اساسی دارند. برخی از فرآیند هایی که در یک سیکل تبرید توسط شیرآلات و کنترل آلات انجام می شوند عبارتند از

طراحی مدار یک سیکل تبرید با دقت بالا و ایستگاه شیر آلات بهینه، نیازمند دانش فنی و استفاده از محصولات با کیفیت می باشد. در صورتی که طراحی مدار توسط افراد متخصص و مجرب انجام نگردد، ممکن است کارفرما بدلیل استفاده بی مورد و بیش از اندازه از شیرآلات متحمل هزینه های اضافی گشته و یا مدار طراحی شده از نظر فنی جوابگوی نیازهای سیستم نبوده و به تجهیزات اصلی آسیب جدی وارد شود.

شیرآلات و کنترل آلات

عملکرد، ایمنی و دقت در سیستم 

شیرآلات و کنترل آلات در ایمنی و دقت عملکرد سیستم های برودتی نقشی حیاتی ایفا می کنند. 

شیرآلات و کنترل آلات
شیرآلات و کنترل آلات
شیرآلات و کنترل آلات

شرکت برودت کار اطلس وارد کننده و تأمین کننده شیر آلات و کنترلر های آمونیاکی، فریونی و سیستم های دی اکسید کربن (CO2) و نیتروژن مایع (LN2) می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
تماس با ما