شیرآلات و کنترل آلات سیستم های برودتی | آمونیاکی و فریونی

شیرآلات و کنترل آلات

وارد کننده و تأمین کننده انواع شیر آلات و کنترلر از برندهای معتبر دانفوس Danfoss، آلکو Alco، پارکر Parker، هنسن Hansen، فستو Festo

جهت مشاهده لیست کامل شیر آلات آمونیاکی کلیک کنید! 

شیرآلات و کنترل آلات | آمونیاکی و فریونی

در تمامی سیکل های تبرید اعم از سردخانه، تونل انجماد، سیستم های IQF، آیس بانک، یخسازی و غیره نیاز به استفاده از شیرآلات و کنترل آلات می باشد. انتخاب نوع، برند و کلاس شیرآلات و کنترل آلات به عوامل زیر وابسته می باشد.

اهمیت و وظایف شیر آلات و کنترل آلات

شیر آلات و کنترل آلات در عملکرد سیکل برودت نقشی اساسی دارند. برخی از فرآیند هایی که در یک سیکل تبرید توسط شیرآلات و کنترل آلات انجام می شوند عبارتند از

طراحی مدار یک سیکل تبرید با دقت بالا و ایستگاه شیر آلات بهینه، نیازمند دانش فنی و استفاده از محصولات با کیفیت می باشد. در صورتی که طراحی مدار توسط افراد متخصص و مجرب انجام نگردد، ممکن است کارفرما بدلیل استفاده بی مورد و بیش از اندازه از شیرآلات متحمل هزینه های اضافی گشته و یا مدار طراحی شده از نظر فنی جوابگوی نیازهای سیستم نبوده و به تجهیزات اصلی آسیب جدی وارد شود.

شیرآلات و کنترل آلات

عملکرد، ایمنی و دقت در سیستم

شیرآلات و کنترل آلات در ایمنی و دقت عملکرد سیستم های برودتی نقشی حیاتی ایفا می کنند.

شیرآلات و کنترل آلات

شیرآلات و کنترل آلات

شیرآلات و کنترل آلات

شرکت برودت کار اطلس وارد کننده و تأمین کننده شیر آلات و کنترلر های آمونیاکی، فریونی و سیستم های دی اکسید کربن (CO2) و نیتروژن مایع (LN2) می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

شیرآلات و کنترل آلات