کندانسینگ یونیت آب خنک

دامنه ظرفیت کندانسینگ یونیت آب خنک

کندانسینگ یونیت آبی سری ATCS با دامنه ظرفیت از 2/5 تا 185 کیلووات بوده و با مبردهای R507 , R502 , R134-A , R404-A و R22 سازگار می باشد. همچنین امکان طراحی و ساخت کندانسینگ یونیت با ظرفیت مورد نیاز بر حسب سفارش نیز فراهم می باشد.

کاربرد کندانسینگ یونیت آب خنک

کندانسینگ یونیت آبی ATCS سازگار با مبرد خانواده فریون ها و مناسب برای سیستم های تهویه مطبوع، کلین روم، سردخانه زیر صفر، سردخانه بالای صفر، سردخانه گوشت، سردخانه مرغ، سردخانه ماهی و میگو، سردخانه میوه و سبزیجات، سردخانه نگهداری دارو و تونل انجماد جهت دستیابی به دماهای 45- تا 12.5+ درجه سانتیگراد می باشد.

کندانسینگ یونیت آبی سری ATCS برای تقطیر، ذخیره و هدایت مبردهای خانواده فریون در سیستم های تبرید صنعتی و تهویه مطبوع به کار می رود. با توجه به ظرفیت برودتی مورد نیاز و دماهای آب و سالن به سادگی قادر به انتخاب آن از کاتالوگ این محصول می باشید. محدوده گسترده ظرفیت نیازهای برودتی متنوعی را برآورده می کند.

در مواردی که امکان استفاده از کندانسینگ یونیت هوا خنک مطلوب نیست و یا فضای کم اجازه استفاده از این دستگاه را نمی دهد می توان از کندانسینگ یونیت آبی استفاده کرد. در این نوع از کندانسینگ یونیت کندانسور جهت خنک سازی مبرد از آب به جای هوا استفاده می کند. آبی که مورد استفاده کندانسور قرار می گیرد یا باید یک بار مصرف باشد و یا باید توسط برج خنک کن دمایش کاهش پیدا کند.

طراحی و ساخت کندانسینگ یونیت آب خنک بر اساس استاندارد ها

فهرست
تماس با ما